Filtry
4x Wkładka do drzwi SA40/30 2x8 kl + 2x10 kl
WKŁADKA Z GAŁKĄ G40/30 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Ten zestaw zawiera 2 wkładki z 8 kluczami oraz 2 wkladki z 10 kluczami

240,00 zł* najniższa cena z 30 dni 240,00 zł*
5030bkSA Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G50/30 15 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G50/30 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 15 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

94,95 zł* najniższa cena z 30 dni 94,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel GAŁKA G40/30 12 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G40/30 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 12 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

79,95 zł* najniższa cena z 30 dni 79,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel GAŁKA G40/30 15 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G40/30 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 15 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

94,95 zł* najniższa cena z 30 dni 94,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel GAŁKA G40/30 6 kl

49,95 zł* najniższa cena z 30 dni 49,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel GAŁKA G40/30 9 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G40/30 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 9 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

64,95 zł* najniższa cena z 30 dni 64,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G30/40

31,95 zł* najniższa cena z 30 dni 31,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G30/40 12 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G30/40 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 12 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

76,95 zł* najniższa cena z 30 dni 76,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G30/40 15 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G30/40 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 15 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

91,95 zł* najniższa cena z 30 dni 91,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G30/40 6 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G30/40 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 6 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

46,95 zł* najniższa cena z 30 dni 46,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G30/40 9 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G30/40 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 9 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

61,95 zł* najniższa cena z 30 dni 61,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G30/50

34,95 zł* najniższa cena z 30 dni 34,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G30/50 12 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G30/50 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 12 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

79,95 zł* najniższa cena z 30 dni 79,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G30/50 15 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G30/50 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 15 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

94,95 zł* najniższa cena z 30 dni 94,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G30/50 6 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G30/50 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 6 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

49,95 zł* najniższa cena z 30 dni 49,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G30/50 9 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G30/50 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 9 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

64,95 zł* najniższa cena z 30 dni 64,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G50/30

34,95 zł* najniższa cena z 30 dni 34,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G50/30 12 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G50/30 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 12 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

79,95 zł* najniższa cena z 30 dni 79,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G50/30 6 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G50/30 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 6 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

49,95 zł* najniższa cena z 30 dni 49,95 zł*
Wkładka do drzwi do zamka Nikiel z GAŁKĄ G50/30 9 kluczy
WKŁADKA Z GAŁKĄ G50/30 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 9 kluczy oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

64,95 zł* najniższa cena z 30 dni 64,95 zł*
Wkładka do drzwi Nikiel z GAŁKĄ G40/30 4 kl.
WKŁADKA Z GAŁKĄ G40/30 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 4 klucze oraz śrubę mocującą.- Ten model zamka działa obustronnie - to znaczy, że gałkę można przekręcić i otworzyć zamek, nawet kiedy klucz tkwi w zamku z drugiej strony.- Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę na wkładkę z dowolną liczbą kluczy.

34,95 zł* najniższa cena z 30 dni 34,95 zł*
Wkładka do Drzwi Zamek Nikiel 26/36 mm 12 kluczy
WKŁADKA DO ZAMKA 26/36 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Za pomocą tego cylindra zamka nie można otworzyć, dopóki klucz jest włożony z drugiej strony, chroniąc w ten sposób przed niepożądanymi gośćmi.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 12 kluczy oraz śrubę mocującą.- Wkładka w rozmiarze 26/36 mm; nasze inne aukcje zawierają również inne rozmiary.JAK ZMIERZYĆ WKŁADKĘ:Długość cylindra mierzymy do połowy otworu na śrubę - rysunek techniczny przedstawia jak poprawnie zmierzyć długość wkładki.

65,95 zł* najniższa cena z 30 dni 65,95 zł*
Wkładka do Drzwi Zamek Nikiel 26/36 mm 15 kluczy
WKŁADKA DO ZAMKA 26/36 MM- Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych.- Za pomocą tego cylindra zamka nie można otworzyć, dopóki klucz jest włożony z drugiej strony, chroniąc w ten sposób przed niepożądanymi gośćmi.- Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych).- Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 15 kluczy oraz śrubę mocującą.

80,95 zł* najniższa cena z 30 dni 80,95 zł*
Wkładka do Drzwi Zamek Nikiel 26/36 mm 3 klucze
WKŁADKA DO ZAMKA 26/36 MM - Cylindry tego typu znajdują zastosowanie w domu i ogrodzie np. do drzwi do szopy ogrodowej, do bram garażowych, drzwi domowych i budowlanych. - Za pomocą tego cylindra zamka nie można otworzyć, dopóki klucz jest włożony z drugiej strony, chroniąc w ten sposób przed niepożądanymi gośćmi. - Wkładka ta może być stosowana z każdym zamkiem wpuszczanym przeznaczonym do wkładek (do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych). - Każdy zestaw zawiera: wkładkę, 3 klucze oraz śrubę mocującą. - Wkładka w rozmiarze 26/36 mm; nasze inne aukcje zawierają również inne rozmiary.JAK ZMIERZYĆ WKŁADKĘ:Długość cylindra mierzymy do połowy otworu na śrubę - rysunek techniczny przedstawia jak poprawnie zmierzyć długość wkładki.

23,95 zł* najniższa cena z 30 dni 23,95 zł*